Založiť webovú stránku alebo eShop

O nás


    

Občianske združenie Riško vzniklo 15.12.2011 na pamiatku šteniatka Riška. Riško bol 3 mesačné šteniatko, ľudia mu spôsobili hlboké rany na dušičke ale aj obrovské rany na malom bezvládnom telíčku, z ktorých sa nedokázal vyliečiť a odišiel za "dúhový most".

Našou hlavnou činnosťou je poskytovať finančnú a materiálnu pomoc útulkom pre zvieratá, občianskym združeniam ale aj súkromným osobám, ktoré sa zaoberajú záchranou zvierat a ochrane životného prostredia.  Naša ďalšia pomoc spočíva v inzercii zvierat bez domova, ktoré čakajú na svoj nový domov v útulkoch, karanténnych staniciach alebo v dočasných opaterách.  

Nedisponujeme vlastným útulkom, karanténnou stanicou ani azylom, ale vždy sa snažíme pomôcť psíkom a mačičkám v núdzi, ktorí sú zranení, ťažko chorí a potrebujú akútnu veterinárnu starostlivosť. 

Pomáhať môžeme hlavne vďaka dobrovoľným finančným príspevkom darcov, z ktorých hradíme najmä veterinárnu starostlivosť a krmivo. Kvalitnú starostlivosť nám pomáhajú zabezpečovať tiež darcovia ktorí nám pomáhajú materiálne, darovaním krmiva, pamlskov, chovateľských potrieb, čistiacich prostriedkov a pod.
Preto ďakujeme všetkým ktorí nám pomáhajú riešiť túto ťažkú situáciu.
Spojili sme sa, aby sme pomohli tým, ktorí to potrebujú. Priložte aj vy ruku k dielu a dajme spolu druhú šancu nechceným a vyhodeným zvieratkám. Každý si predsa zaslúži druhú šancu...

 

 

  

TOPlist