Založiť webovú stránku alebo eShop

MY SME UŽ KONEČNE DOMA...


M A J K A

Majku nechal jej pôvodný, nezodpovedný majiteľ pred potravinami v treskúcej zime v Košiciach.Teraz je už konečne doma, v teplúčku a nekonečne milovaná. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


B U D Y

Budy bol nájdený na známom košickom sídlisku Luník IX.Dobrí ľuďia ho zachránili a dnes je už z neho veľký fešák.Svoju majiteľku očaril okamžite a v novom domove jej robí radosť každý deň. 
Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


 B E L A

Belka (na fotke čierna s pálením) sa narodila v treskúcej zime pod holým nebom. Neskôr žila v chlieve kde nemala šancu na normálny zdravý vývoj. Po tom, čo sa dostala do dobrých podmienok a prešla kompletnou socializáciou a radom veterinárnych ošetrení, našla si domov až v Nemecku, kde sa má, ako vidíte fantasticky.Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


B E N J I

Benji vystriedal veľa dočasiek a troch majiteľov kým našiel ľudí ktorí ho vedia skutočne milovať.
Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


F A L C O

Falco (na fotke biely) ako maličký sedel od rána do večera pred stávkovou kanceláriou v krutej zime.Dostal sa k nám podchladený, vyhladovaný a dehydrovaný. Falco nakoniec ostal natrvalo v OZ Riško a pomáha nám pri výchove a starostlivosti o všetkých psíkov :)


K E V I N

Kevina niekto zbil, strelil do hlavičky so vzduchovkou a keby Kevinko tomu netvorovi neušiel, možno by ho aj zabil. Hneď ako sa vyliečil hlavne po psychickej stránke, našiel si domov až v Nemecku.
Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


K I A R A

Kaiara sa našla na východe Slovenska ako šteniatko. Majiteľovi bola napríťaž keďže bolo jasné, že v dospelosti bude veľkého vzrastu. Zažila toho veľa, ale nakoniec si našla svoju milujúcu rodinku.
Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


M Y Š K A

Myška bola odobratá rómskym deťom počas toho, ako si ju medzi sebou kopali miesto lopty. Veľmi rýchlo sa postavila na nohy a dnes je už v novom domove kde jej nikdy neublížia. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


M O J K A

Mojku vyhodil jej majiteľ bezcitne na ulicu pretože čakala šteniatka.Trpela hladom, žila pod holým nebom v treskúcej zime. Teraz je už našťastie so svojou novou majiteľkou, ktorá ju nikdy neopustí.
Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


S A N D Y

Sandy vyhodil jej majiteľ na ulicu pretože čakala šteniatka od "nečistokrvného" psa. Mesiac žila pri potoku v krabici, kde sa o ňu starali malé dievčatká. Extrémne veľké šteniatka jej ohrozovali život a tak musela ísť Sandy na sterilzáciu. Dnes si už užíva nádherný život v Nemecku. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


S Á R A

Sárinka sa narodila v cigánskej osade, kde mala veľmi ťažkí život. Osud ju zaviedol priamo do OZ Riško a teraz je konečne doma v Nemecku, s ľudmi ktorí ju milujú nadovšetko. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


Š A R I K

Šarika chcela jeho majiteľka utratiť lebo bol vraj utekavý pes a ľudia v dedine ju kvôli Šarikovi ohovárali. Zistili sme že Šarik žil už od malička, dlhé roky bez toho aby videl lúče slnka. Bol úplne slepý, ale aj napriek tomu sa našla skvelá pani  v Čechách ktorá ho dokáže milovať. Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


S O F I E

Sofie sa našla v areáli základnej školy ako malé ustráchané šteniatko. V dočasnom domove sa ju nepodarilo socializovať a tak cestovala do náhradnej rodiny kde nakoniec ostala. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


S U Z I

Suzi dostala poriadny váprask od veľkého psa ktorý ju kusol do krku a zlomil jej nožku. Po zložitej operácii sa úspešne postavila na 4 nožičky a cestovala domov, do Rakúska, kde jej už nič nehrozí. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


T E O

Tea opustil jeho majiteľ v jednom malom meste na východnom Slovensku. Nálezkyňa si ho nemohla nechať a tak sa dostal k dobrým ľuďom do dočasnej opatere, kde nakoniec ostal. Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


T O B Y

Tobyho našli na železničnej stanici aj s bračekom. Boli podvýživení a bojazliví. Po týždni si Toby našiel svoju milujúcu rodinku až v Bratislave. Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


T O M I

Tomi ako dezorientovaný nešťastný kocúrik skoro padol z mosta do potoka. Naštastie sa ho podarilo chytiť a dnes je už tam kde mu nič nechýba, vo svojom milujúcom domove, v Bratislave. Ďakujeme že ste si ho adoptovali.


Z I V A

Ziva, teraz už Lilli (na fotke biela gulička) bola vyhodená do priekopy pri ceste ako 4 týždňové šteniatko. Vďaka spolupráci skvelých ľudí je už doma, tam kde jej nikdy nič nebude chýbať a bude nekonečne milovaná, v Nemecku. Ďakujeme že ste si ju adoptovali.


 

TOPlist